Dom

Shenzhen Always Bright Tech Limited Wycieczka po fabryce

dobra jakość Wyświetlacz LED reklamy wewnętrznej na sprzedaż
dobra jakość Wyświetlacz LED reklamy wewnętrznej na sprzedaż
Zawsze jesteś najlepszy, już pracujemy razem 3 lata, żałujemy, że nie będziemy współpracować w ciągu następnych 10 lat lub dłużej!

—— Jorge

Jestem zadowolony z pracy Twojej firmy w ciągu ostatnich dziesięciu lat, jesteś najlepszy!

—— znak

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Firma Always Bright tech limited, założona w 2014 r., Jest światowym liderem i szanowanym dostawcą produktów i usług audiowizualnych, dużych wyświetlaczy i nośników reklamowych. Zawsze Bright tech limited to firma o wysokich technologiach na poziomie krajowym, której działalność obejmuje wyświetlacz LED do wynajęcia w wynajętym mieszkaniu, wynajem ekranów LED na zewnątrz, stałe panele LED, zewnętrzny billboard reklamowy LED i ściany wideo typu LED o rozdzielczości HD pikselowej itp.

  Dotychczas w siedzibie firmy zatrudnionych jest ponad 100 osób, a w kraju działają ponad 4 fabryki. Na całym świecie powstaje skonsolidowana sieć sprzedaży i obsługi posprzedażnej, która zapewni klientom rozwiązania, szkolenia technologiczne i specjalistyczne wsparcie.

  Firma Always Bright tech limited zajmuje wiodącą pozycję w swojej głównej branży produkcji ekranów LED, która może zapewnić szeroką gamę wewnętrznych, zewnętrznych i wypożyczalnych ekranów LED z pikselami w zakresie od P2.9-P31.25. Są szeroko stosowane do wydarzeń weselnych, wydarzeń współpracy, gali, festiwali, koncertów, pokazów, wydarzeń sportowych, konferencji, targów motoryzacyjnych, mediów reklamowych i planowania imprez itp.

  Firma Always Bright tech limited nadal nie będzie szczędziła wysiłków na rzecz wzmocnienia swojej pozycji jako produktu, technologii i rynku. Zawsze jasne technologie ograniczają zawsze nasze wysiłki, aby pomóc naszym klientom poprawić efekt wizualny i wypełnić obowiązki społeczne.

 • OEM / ODM

  2018 nasz nowy, w pełni uszczelniony wyświetlacz LED do zewnętrznych znaków P6.35 i P9.525

 • R & D

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Always Bright Tech Limited

Osoba kontaktowa: Mr. Simon

Tel: 86-0755-21501693

Faks: 86-0755-21501693

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)