Dom

Shenzhen Always Bright Tech Limited

dobra jakość Wyświetlacz LED reklamy wewnętrznej na sprzedaż
dobra jakość Wyświetlacz LED reklamy wewnętrznej na sprzedaż
Zawsze jesteś najlepszy, już pracujemy razem 3 lata, żałujemy, że nie będziemy współpracować w ciągu następnych 10 lat lub dłużej!

—— Jorge

Jestem zadowolony z pracy Twojej firmy w ciągu ostatnich dziesięciu lat, jesteś najlepszy!

—— znak

Im Online Czat teraz

Shenzhen Always Bright Tech Limited

1 2 3 4 5 6
Shenzhen Always Bright Tech Limited Shenzhen Always Bright Tech Limited Shenzhen Always Bright Tech Limited Shenzhen Always Bright Tech Limited Shenzhen Always Bright Tech Limited Shenzhen Always Bright Tech Limited

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : ABT
Ilość pracowników : 200~300
Coroczne wyprzedaże : 500million-1500million
Rok założenia : 2014
pc Export : 90% - 100%
Always bright tech ltd. jest zintegrowanym dostawcą usług, który specjalizuje się w badaniach i rozwoju, produkcji i rynku wyświetlaczy LED. Firma z kilkoma automatycznymi liniami produkcyjnymi, zaawansowanymi urządzeniami produkcyjnymi i doskonałymi urządzeniami testującymi.


Większość naszych inżynierów ma ponad 10-letnie doświadczenie, co stanowi solidną podstawę dla Zawsze jasnych badań nowych produktów i rozwoju. Od zawsze firma Always bright dostarcza najwyższej jakości produkty i usługi wyświetlaczy LED. Co więcej, nasze produkty są eksportowane na rynki zamorskie w krajach europejskich i na Bliskim Wschodzie, takich jak USA, Japonia, Rosja, Szwecja, Turcja, Polska, Francja, Izrael, Argentyna, Hiszpania itp., W ponad 80 krajach i regionach. Obecnie nasza firma przeszła certyfikację ISO9001: 2000, CE, FCC, EN12966 i ROHS.


Zawsze jasne reaguje dobrowolnie na krajowe oszczędności energii i redukcję emisji, stosując się do trendów rozwojowych w zakresie ekologicznej ochrony środowiska, polegając na wysokiej jakości zespole zarządzającym, nowoczesnym zarządzaniu i potężnych zasobach Shenzhen. Zawsze jasne jest oferowanie najlepszych Wyświetlacz LED i usługi rozwiązań dla naszych klientów, które odgrywają ważną rolę w globalnej ochronie środowiska i oszczędzaniu energii.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Always Bright Tech Limited

Osoba kontaktowa: Mr. Simon

Tel: 86-0755-21501693

Faks: 86-0755-21501693

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)